



Спортивний костюм жіночий з коротким худі і штанами зі шнурівкою на поясі - молочний колір. Модель 0573
1 280 ₴
- В наявності
- Код: 0573
+380 (68) 213-14-95
- +380 (50) 926-54-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Теплий спортивний костюм для дівчат — незамінна річ від початку осені і до пізньої весни. Такий комплект із прямими штанами та худі зігріє та подарує комфорт на міській прогулянці чи заміській поїздці у сезон холодів.
У комплекті штани йдуть на резинці вгорі та зі зручними прорізними кишенями спереду. Пояс доповнений оригінальною шнурівкою, яка нагадує корсет. У худі капюшон йде з підкладкою із основної тканини і без зав'язок, плечі подовжені, а прямий низ і довгі рукави закінчуються манжетами в тон. Спереду внизу розташовані великі кишені з косими зрізами, а застібаються худі на блискавку.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | S - 47см; M - 48см; L - 49см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 68см; M - 69см; L - 70см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 41см; M - 42см; L - 43см |
| Ширина по стегнам | S - 56см; M - 58см; L - 60см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 103см; M - 104см; L - 105см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 74см; M - 75см; L - 76см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 30см; M - 31см; L - 32см |
Характеристика товару
| Країна | Туреччина |
| Тканина | Трикотаж 3-нитка |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Розмір на фото | S |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Повсякденний костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Худі |
| Низ | Штани |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/46 |
| Колір | Молочний |
| Стиль | Спортивний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Фасон рукава | Довгий |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴



