Жіноча однотонна вітровка із затяжками на талії — практична та стильна модель для прохолодної погоди. Куртка має зручний крій, а затяжки на талії дозволяють регулювати посадку та підкреслювати силует.
Модель застібається на блискавку, а зверху доповнена планкою на кнопках, що забезпечує додатковий захист від вітру. Рукави завершені еластичною резинкою, яка забезпечує комфорт у носінні. Спереду розташовані врізні кишені на блискавках, у яких зручно зберігати дрібні речі. Усередині передбачена підкладка, що додає виробу комфорту та практичності.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | 64см |
| Довжина рукава від горловини, см | 68см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 56см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 43см |
Характеристика товару
| Країна | Китай |
| Тканина | Поліестер |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/50 |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Синій |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴








