Коротка однотонна вітровка з капюшоном — практична та стильна модель для мінливої погоди. Лаконічний дизайн робить її універсальною, а акуратний крій додає сучасного вигляду.
Вітровка виконана на підкладці, що забезпечує комфорт під час носіння. Застібається на блискавку, і зверху доповнена планкою з кнопками для кращого захисту від вітру. Спереду розташовані врізні кишені, які зберігають мінімалістичний вигляд та додають функціональності. Внизу виробу — манжет, а рукави оформлені резинкою для зручної посадки. Капюшон із зав’язками дозволяє регулювати об’єм і додає практичності.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | 48см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 62см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46см |
Характеристика товару
| Країна | Китай |
| Тканина | Плащівка |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/50 |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Чорний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Вшитий |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 540 ₴







