



Теплий костюм зі світшотом-поло і прямими штанами - лимонний цвет, ONE SIZE (є розміри)
2 025 ₴
- В наявності
- Код: 71715
+380 (68) 213-14-95
- +380 (50) 926-54-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Теплий спортивний костюм зі світшотом-поло та прямими штанами — це стильний і практичний варіант для прохолодних днів. Модель виконана з м’якого трикотажу з плюшевим начісом всередині, що гарантує комфорт і тепло.
Світшот-поло має вільний крій, манжети на рукавах і внизу виробу, а також стильний клеєний напис "FayBrows" спереду, що додає модного акценту.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Лимонний |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Візерунок | напис |
| Довжина переду виробу, см | 61 см |
| Довжина по боковому шву, см | 107 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 76 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 43см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 90% бавовна, 10% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 3-нитка з начосом |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | 54см |
| Ширина по талії/поясу, см | 37 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 025 ₴



