Коротка куртка з екохутра тедді на блискавці виконана у ніжній м’якій фактурі, що дарує максимум тепла та затишку. Модель має комірець, який красиво тримає форму та додає виробу охайного вигляду. Вільний прямий крій забезпечує комфортну посадку та дозволяє легко поєднувати пальто з теплими светрами чи лонгслівами.
Всередині передбачена підкладка, що робить річ приємною в носінні та підвищує зносостійкість. З боків розташовані врізні кишені, а прямий низ надає моделі лаконічності.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | S - 53см; M - 53см; L - 53см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 73см; M - 74см; L - 75см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 62см; M - 64см; L - 66см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 44см; M - 45см; L - 46см |
Характеристика товару
| Країна | Туреччина |
| Тканина | Плюш |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 46/48 |
| Сезон | Зима |
| Колір | Чорний |
| Вид пальто | Коротке пальто |
| Тип тканини | Тедді |
| Фасон рукава | Довгий |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Капюшон | Без капюшона |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 990 ₴







