Ця довга сукня вражає своєю вишуканістю та етнічним шармом. Вона має вільний крій із розкльошеним низом, що додає легкості та витонченості силуету. Талія підкреслена вшитою гумкою, яка забезпечує комфортну посадку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжнародний розмір | XL |
| Вид виробу | Сукні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Вишиванка |
| Візерунок | вишивка гладдю |
| Довжина виробу, см | S - 138см; M - 140см; L - 142см; XL - 144см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 66см; M - 66см; L - 67см; XL - 67см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 50см; M - 50см; L - 51см; XL - 51см |
| Застібка | Зав'язки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 50% поліестер, 40% бавовна, 10% льон |
| Стан | Нове |
| Тканина | Полікотон |
| Фасон | максі |
| Ширина по стьобах | S - 70см; M - 73см; L - 76см; XL - 79см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 35см; M - 36см; L - 37см; XL - 38см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 46см; M - 47см; L - 48см; XL - 49см |
| Основні атрибути | |
| Колір | Кавовий |
| Стиль | Етнічний |
| Тип тканини | Сітка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴







