Класична модель штанів, яка ідеально сідає по фігурі та підкреслює стрункі ноги та тонку талію.
У моделі посадка висока, що формує фігуру. Завдяки чотирьом виточкам, які розташовані спереду та ззаду виробу, верх штанів має приталений фасон. Від стегна штанини мають вільніший крій, проте знизу стає звуженими. Для зручності є прорізні кишені. Строгості образу надають стрілки на виробі. Тканина еластична за рахунок синтетичних домішок не протирається, не розтягується, довго тримає форму.
Заміри виробу
| Ширина по стегнам | S - 47см; M - 49см; L - 51см; XL - 53см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 92см; M - 92см; L - 93см; XL - 93см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 62см; M - 62см; L - 63см; XL - 63см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см; L - 38см; XL - 40см |
Характеристика товару
| Країна | Туреччина |
| Тканина | Костюмна тканина |
| Склад тканини | 80% віскоза, 15% поліестер, 5% еластан |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 - 46 |
| Фасон штанів | Укорочені |
| Колір | Сірий |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | M |
Інформація для замовлення
- Ціна: 585 ₴







