Коротка жіноча джинсова куртка в стилі Grunge — джинс-колір, модель 3103
2 070 ₴
1 076,40 ₴
- В наявності
- Код: 3103
+380 (68) 213-14-95
- +380 (50) 926-54-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Джинсова куртка вільного крою – незамінна частина базового гардеробу. Укорочена модель у стилі Grunge з акцентними деталями робить дану куртку ультрамодною.
Виріб йде без підкладки і спереду застібається на два металеві гудзики. Кругла горловина доповнена відкладним коміром із гострими куточками. Довгі рукави-реглани на плечах прикрашені еполетами, а по низу - ремінцями з металевою пряжкою. Прямий низ виробу з рваним декором доповнений поясом із основної тканини, який також фіксується за допомогою пряжки.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | XS - 42см; S - 43см; M - 44см; L - 45см |
| Довжина рукава від горловини, см | XS - 70см; S - 71см; M - 72см; L - 73см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | XS - 58см; S - 60см; M - 62см; L - 64см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | XS - 44см; S - 44см; M - 45см; L - 45см |
Характеристика товару
| Країна | Туреччина |
| Тканина | Джинс |
| Склад тканини | 100% котон |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44 |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Синій |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Гудзики |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 076,40 ₴











