З такими стильними брюками ви отримаєте ідеальни образ і підкреслите стрункість ніг. Все завдяки високій посадці та "стрілкам" спереду і ззаду, які візуально видовжують фігуру.
У моделі краї низу прямі, а верх йде без пояса, але з виточками, які ідеально підкреслюють талію. З боків угорі присутні кишені. Застібаються штани спереду по центру на блискавку та металевий гачок.
Заміри виробу
| Ширина по стегнам | XS - 48см; S - 50см; M - 52см; L - 54см |
| Довжина по боковому шву, см | XS - 110см; S - 111см; M - 112см; L - 113см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | XS - 82см; S - 82см; M - 83см; L - 84см |
| Ширина по талії/поясу, см | XS - 32см; S - 34см; M - 36см; L - 38см |
Характеристика товару
| Країна | Туреччина |
| Тканина | Костюмна тканина |
| Склад тканини | 66% поліестер, 30% віскоза, 4% еластан |
| Параметри моделі | 84*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | XS |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Фасон штанів | Штани зі стрілками |
| Колір | Червоний |
| Посадка | Завищена талія |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Костюмна тканина |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴








