Ця кофтинка стане яскравим акцентом повсякденного образу, а також підійде для створення вражаючого комплекту для важливих подій.
Вільний крій виробу one size надає зручності в носінні і підійде до будь-якого типу фігури. Довгий рукав і прямий низ джемпера закінчуються щільною резинкою. Горловина круглої форми також оброблена м'якою однотонною резинкою. Лінія плечей опущена. Приємна пухнаста текстура трикотажу дарує особливий комфорт у прохолодні дні, а стильний принт підкреслює особливість вашого образу.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | 58см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 42см |
Характеристика товару
| Країна | Туреччина |
| Тканина | Пряжа |
| Склад тканини | 65% акрил, 25% поліестер, 7% еластан |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Розмір на фото | one size |

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize 42-52 |
| Вид виробу | Джемпер |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Зима |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Стиль | Міський |
| Візерунки і принти | Леопардовий принт |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | Oversize |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴







