Теплий в’язаний светр створений для максимального комфорту у холодний сезон. Вільний фасон м’яко огортає силует, не сковує рухів і дарує приємне відчуття затишку. Високий комір із блискавкою дозволяє регулювати виріз — від повністю закритої горловини до більш відкритого варіанту.
Рукави-реглан додають моделі плавних ліній та зручності, а манжети на рукавах і внизу виробу забезпечують акуратну посадку.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | 60см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48см |
Характеристика товару
| Країна | Китай |
| Тканина | В'язка |
| Склад тканини | 60% бавовна, 20% акрил, 15% вовна, 5% еластан |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize 42-52 |
| Вид виробу | Светр |
| Колір | Коричневий |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | В'язання |
| Фасон вирізу горловини | Високий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Стиль | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | One size |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 130 ₴









