



Трикотажна приталена сукня з акцентними плечима - темно-коричневий цвет, S (є розміри)
1 290 ₴
- В наявності
- Код: 261002
+380 (68) 213-14-95
- +380 (50) 926-54-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Трикотажна приталена сукня з акцентними плечима — елегантна модель, яка красиво підкреслює силует і додає образу виразності. Лаконічний однотонний дизайн робить сукню універсальною та стильною.
Модель має круглу горловину та поролонові підплічники, що створюють чітку лінію плечей і додають образу сучасного характеру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина виробу, см | S - 93см; M - 93см; L — 94 см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 37см; M - 37см; L - 38см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 16см; M - 16см; L - 17см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Темно-коричневий |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% поліестер |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | з підплічниками |
| Ширина по стьобах | S - 35см; M - 37см; L - 39см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 30см; M - 32см; L - 34см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 44см; M - 46см; L - 48см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴



