Спідниця-шорти з еко-шкіри — трендова модель, яка поєднує жіночність і практичність. Завдяки ефектному матеріалу виріб виглядає стильно й сучасно, а зручний крій дозволяє почуватися комфортно протягом усього дня.
Модель міні довжини має приталений силует із легким розкльошенням, що підкреслює фігуру та додає динаміки образу.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Демісезон |
| Вид спідниці | Міні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Спідниця |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина виробу, см | S - 36см; M - 36см; L - 36см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Склад тканини | 49% поліестер, 49% поліуретан, 2% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | гламурний |
| Тканина | Штучна шкіра |
| Фасон | міні |
| Ширина по стьобах | S - 50см; M - 52см; L - 54см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 35см; M - 37см; L - 39см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴







