Сатинова спідниця з мереживом — ніжна та елегантна модель, що підкреслює жіночність образу. Легка сатинова тканина красиво струмує по фігурі, створюючи м’який блиск і витончену фактуру. Трохи розкльошений крій донизу додає руху та легкості силуету.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Міжнародний розмір | M |
| Сезон | Літо |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Спідниця |
| Візерунок | мереживо |
| Довжина виробу, см | M - 104см; L - 107см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | M |
| Склад тканини | 70% бавовна, 30% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Вечерний |
| Тканина | Сатін |
| Фасон | міді |
| Ширина по стьобах | M - 58см; L - 60см |
| Ширина по талії/поясу, см | M - 36см; L - 38см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴







