Футболка в рубчик із квадратним вирізом — стильна та елегантна базова річ, яка чудово підкреслює фігуру.
Виконана з еластичної тканини, вона добре тягнеться та комфортно сідає по тілу. Приталений крій додає жіночності та робить образ витонченим. Квадратний виріз надає модного акценту, красиво підкреслюючи шию та зону декольте.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | S - 49см; M - 49см; L - 49см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 22см; M - 22см; L - 22см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 35см; M - 37см; L - 39см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 4см; M - 4см; L - 4см |
Характеристика товару
| Країна | Туреччина |
| Тканина | Трикотаж |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% еластан |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42 |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Рожевий |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Рубчик |
| Фасон вирізу горловини | Квадратний |
| Довжина рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 630 ₴







