Укорочена футболка вільного крою — це втілення легкості та сучасного стилю. Модель має прямий низ і вільний силует, що забезпечує комфорт і невимушений вигляд.
Класична кругла горловина робить футболку універсальною і зручною для носіння щодня. Спереду розташовані стильні надписи, які додають динаміки та індивідуальності образу.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | S - 47см; M - 48см; L - 48см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 46см; M - 47см; L - 48см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 14см; M - 15см; L - 16см |
Характеристика товару
| Країна | Туреччина |
| Тканина | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Рожевий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 710 ₴







