Бавовняна футболка з написами — це яскрава та зручна модель у прямому вільному крої, яка дарує комфорт і додає стилю щоденним образам.
Вона має прямий низ і класичну круглу горловину, що забезпечує акуратну посадку та універсальність. Спереду й на спині розташовані написи та принт сонця, які надають виробу виразності, легкого літнього настрою та оригінального характеру.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | S - 58см; M - 58см; L - 59см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 36см; M - 36см; L - 37см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 52см; M - 54см; L - 56см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 11см; M - 11см; L - 12см |
Характеристика товару
| Країна | Туреччина |
| Тканина | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Лимонний |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Напис |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴







