Оверсайз футболка з вишитими написами — стильна та комфортна модель для повсякденних образів. Виріб виконаний в однотонному кольорі, має круглу горловину та опущені плечі, що створює розслаблений і сучасний силует. Прямий фасон забезпечує свободу рухів і зручність у носінні.
Спереду футболку доповнюють акуратні вишиті написи, які додають образу індивідуальності та трендового акценту. Прямий низ підкреслює лаконічність дизайну та універсальність моделі.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | 71см |
| Довжина рукава від горловини, см | 38см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 63см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 12см |
Характеристика товару
| Країна | Китай |
| Тканина | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/50 |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Колір | Бордовий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Напис |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴







