Трикотажна жіноча футболка з вишитим написом — стильна та універсальна модель, яка поєднує комфорт і делікатний акцент у деталях. Виготовлена з еластичного трикотажу, тканина гарно тягнеться, приємно прилягає до тіла та забезпечує зручність у щоденному носінні. Кругла горловина додає класичної лаконічності, роблячи футболку базовим елементом гардероба.
Заміри виробу
| Довжина виробу, см | 52 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 25 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 44 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 4 см |
Характеристика товара
| Країна | Китай |
| Матеріал | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Колір | Бежевий |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Напис |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴







