Футболка-поло у смужку з вільним прямим фасоном — стильна й комфортна модель у дусі сучасного casual. Опущені пройми створюють розслаблений силует, а подовжений рукав додає образу актуальності та балансує пропорції.
Класичний комірець-поло доповнений прихованою застібкою на ґудзики під комірцем, що надає моделі охайного й мінімалістичного вигляду. Прямий низ із боковими розрізами забезпечує зручність у русі та легкість посадки.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | S - 61см; M - 63см; L - 65см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 49см; M - 49см; L - 50см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 60см; M - 61см; L - 62см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 19см; M - 19см; L - 20см |
Характеристика товару
| Країна | Туреччина |
| Тканина | Трикотаж |
| Склад тканини | 65% бавовна, 35% поліестер |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Поло |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Темно-синій |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Смужка |
| Застібка | Гудзики |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190 ₴







