Футболка оверсайз із принтом дівчини — стильна акцентна модель для трендових повсякденних образів. Однотонна основа підкреслює виразність принту, а вільний крій забезпечує комфорт і формує розслаблений силует.
Кругла горловина додає класичній лаконічності, а опущені плечі посилюють oversize-ефект і надають образу сучасного street-style настрою.
Заміри виробу
| Довжина виробу, см | 73 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 43см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 66 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 17 см |
Розмірна сітка
Характеристика товара
| Країна | Китай |
| Матеріал | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість матеріалу |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Колір | Бежевий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Малюнок |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴







