Вільна однотонна футболка з вишитим написом Amour — стильна базова модель із романтичним акцентом. Прямий вільний фасон забезпечує комфорт у носінні, а опущені пройми формують розслаблений, сучасний силует.
Кругла горловина надає лаконічності й універсальності, а прямий низ робить футболку зручною для щоденної стилізації. Спереду розміщений об'ємний вишитий напис Amour, який має акуратний, виразний вигляд і надає образу ніжного настрою.
Заміри виробу
| Довжина виробу, см | 63 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 33 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 54см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 11см |
Характеристика товара
| Країна | Китай |
| Матеріал | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Заміри однакові для всіх розмірів — особливість фасону моделі |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/50 |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Колір | Білий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Напис |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 ₴







