Однотонна трикотажна футболка вільного фасону — універсальна база для щоденного гардероба. Модель має прямий крій, що створює комфортний сучасний силует і забезпечує свободу рухів. Кругла горловина акуратно оформлює лінію шиї та додає виробу класичної завершеності.
Опущені пройми підкреслюють розслаблений характер моделі та надають образу легкої невимушеності. Прямий низ виглядає лаконічно й дозволяє носити футболку як навипуск, так і заправленою.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | M - 64см; L - 64см; XL - 64см |
| Довжина рукава від горловини, см | M - 39см; L - 39см; XL - 40см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | M - 58см; L - 60см; XL - 62см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | M - 13см; L - 13см; XL - 14см |
Характеристика товару
| Країна | Туреччина |
| Тканина | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | M |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Пудровий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 790 ₴







