Укорочене в’язане поло — стильна та жіночна модель із сучасним акцентом. Приталений крій красиво підкреслює силует, а еластична в’язка м’яко прилягає до тіла та гарно розтягується, забезпечуючи комфорт у носінні. Однотонний дизайн виглядає лаконічно та легко поєднується з різними елементами гардероба.
Модель доповнена відкладним комірцем і V-подібним вирізом, що візуально витягує лінію шиї та додає образу витонченості. Прямий низ виглядає акуратно й дозволяє носити поло як навипуск, так і в поєднанні з виробами із високою посадкою.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | 45см |
| Довжина рукава від горловини, см | 26см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 40см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 3см |
Розмірна сітка
Характеристика товару
| Країна | Китай |
| Тканина | В'язка |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Вид виробу | Поло |
| Міжнародний розмір | One size |
| Колір | Темно-сірий |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Комір-поло |
| Довжина рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 890 ₴







