Однотонна в’язана футболка-поло — стильна базова модель, яка поєднує класичний дизайн і комфортну посадку. Лаконічний вигляд робить її універсальним варіантом для щоденних образів.
Модель має комірець та застібку на три ґудзики під горловиною. Приталений силует красиво підкреслює фігуру, а еластична в’язка добре тягнеться та забезпечує комфорт у носінні. Прямий низ додає акуратності та дозволяє легко комбінувати футболку з різними елементами гардероба.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | 25см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 40см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 2см |
Характеристика товару
| Країна | Китай |
| Тканина | В'язка |
| Склад тканини | 50% акрил, 50% бавовна |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Колір | Бежевий |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Комір-поло |
| Довжина рукава | Короткий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴







