Спортивний костюм із шортами — стильне та зручне рішення для активного відпочинку та повсякденного комфорту. Футболка вільного крою з рукавами-реглан забезпечує свободу рухів і м’яко сідає по фігурі, створюючи сучасний силует. Контрастні вставки додають динаміки та спортивного настрою образу.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Візерунок | смужка |
| Довжина переду виробу, см | 55 см |
| Довжина по боковому шву, см | 49 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 20см |
| Довжина рукава від горловини, см | 37 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 13см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Пудра |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Літо |
| Склад тканини | 60% бавовна, 40% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | 62 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 36 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 205 ₴







