



Спортивний костюм із плюшевим начосом з коротким світшотом та штанами палаццо - лимонний цвет, M/L (є розміри)
1 040 ₴
- В наявності
- Код: 30372
+380 (68) 213-14-95
- +380 (50) 926-54-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Спортивний костюм із плюшевим начосом з коротким світшотом та штанами палаццо — теплий і стильний варіант для прохолодної пори року. М’яка тканина з ніжним плюшевим начісом дарує комфорт і затишок, а вільний крій забезпечує невимушений силует і свободу рухів.
Короткий світшот має зручний фасон з опущеними проймами, що додає образу сучасної розслабленості.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Лимонний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Візерунок | напис |
| Довжина переду виробу, см | S/M - 49см; M/L - 49см |
| Довжина по боковому шву, см | S/M - 108см; M/L - 108см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S/M - 77см; M/L - 77см |
| Довжина рукава від горловини, см | S/M - 70см; M/L - 71см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S/M - 45см; M/L - 46см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | M/L |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S/M |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 90% бавовна, 10% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 2-нитка з начосом |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | S/M - 56см; M/L - 58см |
| Ширина по талії/поясу, см | S/M - 35см; M/L - 37см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S/M - 60см; M/L - 61см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴



