



Спортивний костюм з коротким худі та прямими штанами - сірий цвет, S (є розміри)
2 340 ₴
- В наявності
- Код: 88365
+380 (68) 213-14-95
- +380 (50) 926-54-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Спортивний костюм з коротким худі та прямими штанами виконаний у вільному фасоні та ідеально підходить для комфортних повсякденних образів. Модель без начосу, з легкої та приємної до тіла тканини, що забезпечує зручність протягом усього дня. Коротке худі з капюшоном доповнене затяжками внизу, завдяки яким можна регулювати посадку та створювати різний силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Сірий |
| Міжнародний розмір | S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Спортивний костюм |
| Візерунок | двокольоровий |
| Довжина переду виробу, см | S - 34см; M - 36см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 114см; M - 115см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 76см; M - 77см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 73см; M - 75см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 47см; M - 49см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | спорт-шик |
| Тканина | Трикотаж 3-нитка |
| Фасон | з капюшоном |
| Ширина по стьобах | S - 56см; M - 58см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 56см; M - 58см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340 ₴



