Коротке пальто з екохутра тедді на блискавці виконаний у ніжній м’якій фактурі, що дарує максимум тепла та затишку. Модель має комірець, який красиво тримає форму та додає виробу охайного вигляду. Вільний прямий крій забезпечує комфортну посадку та дозволяє легко поєднувати пальто з теплими светрами чи лонгслівами.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Зима |
| Вид пальто | Коротке пальто |
| Тип тканини | Тедді |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Кардіган |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 53см; M - 53см; L - 53см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 73см; M - 74см; L - 75см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 44см; M - 45см; L - 46см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | базовий |
| Тканина | Плюш |
| Фасон | з коміром |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 62см; M - 64см; L — 66 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴







