



Жіноча коротка вітровка з капюшоном - світло-коричневий цвет, ONE SIZE (є розміри)
1 630 ₴
- В наявності
- Код: 7801
+380 (68) 213-14-95
- +380 (50) 926-54-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча коротка вітровка з капюшоном — практична та стильна модель для мінливої погоди. Лаконічний дизайн поєднується з продуманими деталями, що забезпечують комфорт у щоденному носінні. Вітровка виконана на підкладці, застібається на блискавку, а зверху доповнена планкою на кнопках для кращого захисту від вітру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Куртка |
| Візерунок | двокольоровий |
| Довжина переду виробу, см | 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | 71 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 40см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Плащівка |
| Фасон | з капюшоном |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 64 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 630 ₴



