Коротка вітровка з кишенею на рукаві — стильна та практична модель для повсякденних образів у прохолодну погоду. Куртка має зручний крій, який забезпечує комфорт і свободу рухів.
Модель застібається на блискавку, а зверху доповнена планкою на кнопках, що додає виробу акуратного вигляду та додаткового захисту від вітру. Спереду розташовані врізні кишені та декоративні шви, які підкреслюють дизайн моделі. На рукаві передбачена функціональна кишеня, що додає куртці стильного акценту. Рукави зібрані на резинку, а низ виробу доповнений манжетом, що забезпечує зручну посадку.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | 48см |
| Довжина рукава від горловини, см | 71см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 61см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47см |
Характеристика товару
| Країна | Китай |
| Тканина | Плащівка |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/50 |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Вид куртки | Вітровка |
| Тип тканини | Плащівка |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Чорний |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
| Функція підігріву | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴







