Жіноча однотонна вітровка із затяжками на талії - темно-синій цвет, ONE SIZE (є розміри)
1 520 ₴
- В наявності
- Код: 6802
+380 (68) 213-14-95
- +380 (50) 926-54-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Жіноча однотонна вітровка із затяжками на талії — практична та стильна модель для прохолодної погоди. Куртка має зручний крій, а затяжки на талії дозволяють регулювати посадку та підкреслювати силует.
Модель застібається на блискавку, а зверху доповнена планкою на кнопках, що забезпечує додатковий захист від вітру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Темно-синій |
| Сезон | Демісезон |
| Міжнародний розмір | One size |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Куртка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 64 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 68 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 43см |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Поліестер |
| Фасон | напівприталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 56 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 520 ₴








