Коротка джинсова куртка з комірцем — стильна модель для створення сучасних повсякденних образів. Напівприталений крій гарно підкреслює силует, а еластична гумка внизу виробу додає акуратної посадки та комфорту.
Модель має комірець бежевого кольору, який створює цікавий контраст із джинсовою тканиною та додає куртці оригінальності. Куртка застібається на блискавку, а зверху доповнена планкою на кнопках, що робить дизайн більш виразним. Спереду розташовані імітовані кишені, які виконують декоративну функцію. Рукави завершуються манжетами на кнопці, що забезпечує зручність у носінні.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | 72см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46см |
Характеристика товару
| Країна | Китай |
| Тканина | Джинс |
| Склад тканини | 65% котон, 35% поліестер |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 44/50 |
| Міжнародний розмір | Oversize S-XL |
| Вид куртки | Джинсова |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Колір | Синій |
| Фасон рукава | Довгий |
| Капюшон | Без капюшона |
| Застібка | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 940 ₴







