



Джинсова куртка оверсайз із брудним напиленням - кремовий цвет, ONE SIZE (є розміри)
2 180 ₴
- В наявності
- Код: 8026
+380 (68) 213-14-95
- +380 (50) 926-54-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Джинсова куртка оверсайз із брудним напиленням — стильна модель у трендовому street-style настрої. Ефект зістареного деніму додає виробу характеру та робить образ більш виразним і сучасним.
Куртка має прямий широкий крій із опущеними проймами, що підкреслює оверсайз силует і забезпечує комфорт у носінні.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Джинсова куртка |
| Візерунок | інше |
| Довжина переду виробу, см | 69 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 80см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Кремовий |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Джинс |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Фасон | з коміром |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 71 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 180 ₴



