Теплий в’язаний короткий кардиган — затишна й універсальна річ, що легко доповнить як повсякденні, так і більш вишукані образи. Щільна м’яка пряжа приємно гріє у прохолодну погоду, а лаконічний дизайн робить модель базовою для будь-якого гардероба.
Кардиган має прямий укорочений крій і застібається на акуратні ґудзики, що додає виробу класичної елегантності. Опущені пройми створюють невимушений силует, а манжети на довгих рукавах і внизу виробу забезпечують комфортну посадку та зберігають тепло.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | 45см |
| Довжина рукава від горловини, см | 65см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47см |
Характеристика товару
| Країна | Туреччина |
| Тканина | В'язка |
| Склад тканини | 76% акрил, 24% поліестер |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/50 |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Зима |
| Тип тканини | В'язання |
| Довжина рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Гудзики |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | One size |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴







