В’язаний кардиган на блискавці — стильна та універсальна річ для прохолодного сезону. Модель виконана з м’якої трикотажної пряжі, приємної до тіла, що забезпечує комфорт і тепло.
Кардиган має високий комірець, застібку на блискавку, рукави реглан із широкими манжетами та прямий низ. На проймах декоративні шви назовні, що додає модного акценту й оригінальності образу. Вільний фасон додає відчуття затишку й дозволяє легко комбінувати з іншими речами.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | 60см |
| Довжина рукава від горловини, см | 66см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 64см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 42см |
Характеристика товару
| Країна | Туреччина |
| Тканина | В'язка |
| Склад тканини | 85% акрил, 8% PBT, 7% поліамід |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | В'язання |
| Довжина рукава | Довгий |
| Стиль | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | One size |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 030 ₴







