В’язаний жіночий кардиган на блискавці — це стильний і практичний варіант для прохолодного сезону. Однотонний дизайн додає універсальності й дозволяє легко поєднувати кардиган з будь-якими речами.
Кардиган має довгий комір, який красиво лягає та додає виробу об’єму.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | 49см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 70см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 52см |
Характеристика товару
| Країна | Туреччина |
| Тканина | В'язка |
| Склад тканини | 100% акрил |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | Oversize |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | В'язання |
| Довжина рукава | Довгий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | One size |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴







