Кардиган на блискавці з крупної в’язки — теплий, об’ємний та дуже комфортний. Модель коротка, виконана в однотонному дизайні, що робить її універсальною та стильною. Високий комір додає затишку та захищає від вітру.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | 51см |
| Довжина рукава від горловини, см | 66см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 56см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47см |
Характеристика товару
| Країна | Туреччина |
| Тканина | В'язка |
| Склад тканини | 33% акрил, 37% поіестер, 30% бавовна |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/50 |
| Вид виробу | Кардиган |
| Колір | Коричневий |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | В'язання |
| Фасон вирізу горловини | Високий |
| Довжина рукава | Довгий |
| Стиль | Міський |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Застібка | Блискавка |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | One size |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 420 ₴







