Жіноча сорочка в клітинку з кишенею — це комфортна та стильна модель у повсякденному стилі, що легко адаптується до різних образів.
Має вільний крій і опущені пройми, що додають розслабленого силуету. Сорочка застібається на ґудзики, а накладна кишеня спереду служить як практичним, так і декоративним елементом.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | S - 68см; M - 70см; L - 72см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 66см; M - 68см; L - 70см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 68см; M - 70см; L - 70см |
| Довжина по спинці, см | S - 74см; M - 76см; L - 78см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 39см; M - 41см; L - 43см |
Характеристика товару
| Країна | Туреччина |
| Тканина | Бавовна |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Помаранчевий |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Класичний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Застібка | Гудзики |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴







