Жіночий однотонний тренч із поясом — елегантна та універсальна модель для стильних міжсезонних образів. Вільний крій забезпечує комфортну посадку й дозволяє легко комбінувати тренч із різними шарами одягу.
Модель виконана з комірцем-стійкою, що додає образу стриманої вишуканості.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Куртка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 79см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 39см |
| Застібка | Без застібки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Плащівка |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴








