В’язана футболка з ромбами — стильна модель із виразною фактурою, що додає образу характеру та трендового настрою. Геометричний візерунок у ромби виглядає актуально й робить навіть простий лук більш цікавим.
Футболка має прямий вільний фасон, що забезпечує комфорт і невимушену посадку. Кругла горловина підкреслює універсальність моделі, а прямий низ додає акуратності силуету. Еластична в’язка добре тягнеться, приємно лягає по тілу та не сковує рухів.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | 53см |
| Довжина рукава від горловини, см | 33см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 50см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 10см |
Характеристика товару
| Країна | Туреччина |
| Тканина | В'язка |
| Склад тканини | 90% віскоза, 10% поліестер |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/50 |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Колір | Блакитний |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 909 ₴







