Трикотажна футболка-поло з ґудзиками — стильна базова модель із сучасним акцентом на комфорт і лаконічність. Однотонний дизайн виглядає універсально, а формат поло додає образу стриманої елегантності.
Футболка має вільний прямий крій з опущеними плечима, що створює розслаблений силует і забезпечує зручність у носінні. Доповнена класичним комірцем і застібкою на ґудзики під ним, що підкреслює характер моделі. Прямий низ додає акуратності та дозволяє легко комбінувати річ у різних образах.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | S - 54см; M - 54см; L - 54см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 36см; M - 36см; L - 37см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 56см; L - 58см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 8см; M - 8см; L - 9см |
Характеристика товару
| Країна | Туреччина |
| Тканина | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Вид виробу | Поло |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Білий |
| Силует | Напівприлеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Комір-поло |
| Довжина рукава | Короткий |
| Стиль | Casual |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 927 ₴







