



Жіноча сорочка оверсайз в клітинку з накладними кишенями, синій колір. Артикул: 5040
980 ₴
- В наявності
- Код: 5040
+380 (68) 213-14-95
- +380 (50) 926-54-17
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Оверсайз сорочка в клітинку — стильна та комфортна модель для створення модних повсякденних образів. Вільний крій забезпечує зручність і додає образу трендової невимушеності.
Сорочка застібається на ґудзики та доповнена накладними кишенями спереду, що робить модель практичною. Опущені пройми підкреслюють оверсайз фасон, а подовжена спинка та напівкруглий низ додають сучасного вигляду. Краї рукавів і низ виробу мають необроблений ефект без підгину, що створює стильний акцент і додає моделі легкої недбалості.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | 76см |
| Довжина рукава від горловини, см | 82см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 72см |
| Довжина по спинці, см | 81см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47см |
Характеристика товару
| Країна | Китай |
| Тканина | Бавовна |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сорочка |
| Міжнародний розмір | Oversize |
| Колір | Синій |
| Сезон | Всесезонний |
| Тип тканини | Бавовна |
| Силует | Напівприлеглий |
| Фасон вирізу горловини | Сорочковий комір |
| Фасон рукава | Довгий |
| Стиль | Повсякденний |
| Візерунки і принти | Клітинка |
| Застібка | Гудзики |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴



