Жіноча футболка з вишитим написом і перлами — елегантна інтерпретація базової моделі з витонченим акцентом. Лаконічний дизайн поєднується з делікатним декором, додаючи образу жіночності та легкого шику.
Футболка має прямий приталений крій, що красиво підкреслює силует. Кругла горловина робить модель універсальною, а прямий низ додає акуратності. Спереду розташований вишитий напис, оздоблений перлами, який виступає стильним акцентом і привертає увагу.
Заміри виробу
| Довжина переду виробу, см | 52см |
| Довжина рукава від горловини, см | 27см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 43см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 6см |
Характеристика товару
| Країна | Китай |
| Тканина | Трикотаж |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | ONE SIZE |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Розмір жіночого одягу (UA) | 42/46 |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | Oversize S-L |
| Колір | Бежевий |
| Силует | Прилеглий |
| Тип тканини | Бавовна |
| Фасон вирізу горловини | Круглий |
| Довжина рукава | Короткий |
| Стиль | Молодіжний |
| Візерунки і принти | Напис |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 730 ₴







